Наша мета -
легалізація канабісу
в Українській медицині
Тримайтеся, буде боляче.

Щороку діагноз «рак» отримують сотні тисяч українців. Стільки ж щороку помирать – це дорослі і діти, їм боляче щодня.
Близько 20 000 дітей нині хворіють на епілепсію – на важкі форми, стійкі до будь-яких ліків. Десятки приступів на день – тільки-но уявіть.
Хворобою Альцгеймера страждає кожна десята бабуся чи дідусь.
У нас війна, і тисячі вояків живуть з посттравматичним стресовим розладом. Той самий ПТСР, від якого чинять самогубство або шкодять іншим! В США солдатам видають ліки на основі канабісу безкоштовно, в Україні лікуватися канабісом – злочин.

Тисячі наукових досліджень підтверджують цілющі властивості конопель. Всесвітня Організація Охорони Здоров'я рекомендує досліджувати і використати в медицині цю рослину. 37 штатів США, Канада, Ізраїль, майже вся Європа і Британія легалізували медичний канабіс.

Українська влада роками ігнорує науку і потреби пацієнтів. Ми створили громадську організацію «Українська Асоціація Медичного Канабісу», аби вибороти право кожного українця лікуватися сучасними, дієвими ліками.
ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО?
Ми взяли на себе відповідальність домогтися законодавчих змін в країні і отримати офіційний дозвіл на використання канабісу в українській медицині. Задля ефективної роботи налагодили контакти з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством ветеранів, науковцями і лікарями, громадськими і пацієнтськими організаціями.

Разом розробили законопроєкт, який має врегулювати медичне застосування канабісу в Україні. У 2019-му він пройшов всі комітети і потрапив до Верховної Ради. Це стало можливим завдяки 25 000 підписам небайдужих українців під петицією.

Проєкт завис у Верховній Раді, про нього забули. У 2020-му реєструємо законопроєкт знову – віримо, що співчуття і здоровий глузд переможуть.
ЛОБІЮВАННЯ І ЗАКОНОТВОРЧІСТЬ
Коли мова про нещадний біль, пацієнти шукають будь-які способи його полегшити. Світова наука каже, що канабіс лікує – українські пацієнти знаходять способи купити або виростити такі ліки. Ба більше, українські лікарі іноді пошепки радять своїм пацієнтам медичний канабіс.

Чи мають вони право? Це не суперечить нашим морально-етичним принципам. Не суперечить і Конституції, яка захищає фундаментальне право людини на життя і гідне лікування. А от сучасне українське законодавство визначає такі дії кримінальним злочином.

Ми не готові миритися з негуманною правовою системою. Тому надаємо безкоштовну юридичну допомогу особам, проти яких висувають обвинувачення у вживанні чи зберіганні наркотичних засобів, зокрема:
• Пацієнтам, які вживали ці ліки заради полегшення свого стану;
• Лікарям, які порадили такі ліки своїм пацієнтам, маючи для того підстави.
БЕЗОПЛАТНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА
Чимало українських лікарів не знають про цілющі властивості канабісу, багато-хто має упередження до цієї рослини.

Ми впевнені, що проєкт закону, який дозволить використання канабісу в медицині, невдовзі буде прийнятий. А от швидке впровадження канабісу в українську медичну практику може ускладнитися через брак знань лікарів щодо застосування цієї рослини для лікування пацієнтів.

Прагнемо, аби наші лікарі знали про світову практику в застосуванні медичного канабісу і могли запровадити цей досвід в Україні, збагативши його власними дослідженнями. Задля цього щороку організовуємо міжнародні науково-практичні конференції, привозимо в Україну фахівців з усього світу, проводимо майстер-класи і вебінари.
ОСВІТА ЛІКАРІВ
І МЕДИКІВ
Переважна більшість українців не знає про цілющі властивості канабісу. Не знає, що це – потужні ліки, які допомагають при багатьох серйозних хворобах, і що коноплі застосовують в медицині та фармакології всі передові країни світу.

Аби розтрощити стереотипи і змінити ставлення суспільства до канабісу, ми:

• Влаштовуємо лекції, публічні дискусії і акції
• Створюємо багато освітнього контенту
• Працюємо з лідерами думок і ЗМІ

Ми прагнемо, щоб в нашому суспільстві вільно обговорювалися найскладніші питання. Ми віримо, що українці – розумна, співчутлива нація, здатна відкинути забобони й наблизити майбутнє.
ПРОСВІТА
УКРАЇНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
ДО ОРГАНІЗАЦІЇ!