Закон для Софійки
|
Хто така Софійка? Маленька дівчинка, тіло якої щодня скручують судоми. Вона страждає від важкої форми епілепсії, їй допомагає тільки канабіс.

Таких як Софія діточок в Україні близько 20 000. Плюс мільйони хворих на рак, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера і Паркінсона, ПТСР, депресію, глаукому. Цей закон покликаний захистити їх право жити без болю, гідно лікуватися.
В той час як ООН і ВООЗ офіційно визнали лікувальний потенціал конопель, а США, Канада, Ізраїль і майже вся Європа врегулювали їх…

Закон України визначає коноплі як особливо небезпечний наркотик наряду з героїном. Хіба не абсурд? Політики роками обіцяють врегулювати коноплі в медицині, науці і промисловості. Поліція переслідує пацієнтів, які наважилися лікуватися препаратами з конопель.
УКРАЇНА СЬОГОДНІ
ЩО ПРОПОНУЄМО?
Дозволити науковцям досліджувати, фермерам вирощувати й обробляти, фармацевтам робити ліки, лікарям гідно лікувати, пацієнтам полегшувати біль.

Розрізняти лікарські і промислові коноплі: з лікарських роблять ліки, з промислових БАДи, їжу, косметику, тканини, будівельні матеріали і паливо.

Розуміти різницю між двома головними сполуками канабісу – КБД (канабідіол, ненаркотична, втім дуже терапевтична сполука) і ТГК (тетрагідраканабінол, психоактивна, але вкрай необхідна хворим на рак і паліативним пацієнтам).

Врегулювати коноплі гуманно, чесно, розумно!
 • Є ЛІКАРСЬКІ КОНОПЛІ
  Містять більше 1% ТГК, максимальний вміст визначає МОЗ. Суворо регулюються: можна вирощувати тільки в теплицях з охороною і відеоспостереженням, потрібна ліцензія, дозвіл на використання приміщень від поліції.

  Держава встановлює квоти на культивування і обробку цих сортів. Кожна одиниця під контролем поліції та Держлікслужби.
  01
 • Є ПРОМИСЛОВІ КОНОПЛІ
  В промислових коноплях дуже мало ТГК – до 1%, а отже вони не наркотичні. Їх можна вирощувати, переробляти, продавати, використати в медицині і науці – вільно, без квот.

  Ліцензія потрібна. Пропонуємо зробити її доступною для малого і середнього бізнесу (780 грн на рік) і безкоштовною для ветеранів.
  02
 • ТГК — ТІЛЬКИ ЗА РЕЦЕПТОМ ЛІКАРЯ
  ТГК, або тетрагідраканабінол, найбільше потрібен хворим на рак і паліативним пацієнтам (тим, чиє життя добігає кінця). Сполука змінює свідомість, викликає сп'яніння, втім полегшує сильний біль, покращує апетит, сон. Сполуку видобувають виключно з лікарських конопель.

  Згідно законопроєкту, препарати з ТГК можна виробляти і продавати тільки за спеціальною ліцензією. Переміщення контролює Нацполіція і Держлікслужба. Пацієнт може отримати ліки виключно за "рожевим" рецептом лікаря – як морфін.
  03
 • ДОЗВОЛИТИ ВЧЕНИМ ДОСЛІДЖУВАТИ
  У наукових і навчальних цілях можна використовувати і лікарські, і промислові коноплі, а також будь-які їх похідні.
  04
Пацієнти, правозахисники, лікарі, вчені, ветерани.
Ми за здоровий глузд і співчуття, ми проти упереджень, злочинної байдужості (і дурості).
ХТО МИ?
ПРИЄДНУЙТЕСЬ
ДО СПІЛЬНОТИ!