Новини канабісу

Програма медичного канабісу Великобританії коштуватиме 1,2 мільярда фунтів стерлінгів

Світ
Згідно зі звітом Volteface, широка легалізація медичної коноплі у Великобританії може коштувати 1,2 мільярда фунтів стерлінгів і створити 41 437 нових робочих місць у галузі та близько 17 000 додаткових робочих місць . У звіті «Новий листок: поза межами Brexit, протидія Covid» міститься ряд рекомендацій для галузі, включаючи призначення «царя каннабісу» або урядового агентства для нагляду за галуззю, що, як стверджує група, прискорить розвиток.

У звіті роз’яснюється, що за нинішнього режиму митні та інші законодавчі органи сповільнюють пропозицію та збільшують витрати, а у разі «спрощення» процесів витрати зменшаться, а доступ пацієнтів покращиться.

У звіті пропонується, щоб чиновники надали нормативно-правову «ясність» щодо кількості ТГК, дозволеної в продуктах, які містять лише КБР, і пропонується зробити «таку нормативну чіткість» «таким чином, щоб вона заохочувала подальші інвестиції та інновації». Крім того, Voltface закликає дозволити відсоток ТГК вище 0,2% і цілих 1% для сортів насіння коноплі, що, як стверджує група, «покращило б здоров’я рослини та збільшило б урожай CBD на акр», не впливаючи на кінцевий продукт, у яких все ще може бути невиявлений рівень ТГК.
Крім того, у звіті пропонуються зміни до поточної, дуже обмеженої, медичної програми канабісу , включаючи внесення змін до правил, які вимагають, щоб лікарі-спеціалісти рекомендували пацієнтам медичний каннабіс. Voltface рекомендує дозволити всім лікарям призначати лікарський каннабіс після того, як вони пройдуть курс безперервного професійного розвитку.

«Забезпечення того, що всі лікарі можуть призначати медичний каннабіс, є величезною і досяжною перемогою», – йдеться у звіті. «Велика Британія має піти по стопах Німеччини щодо того, як швидко цей сектор може розвиватися, якщо це дозволить. Велика Британія має прагнути допомогти приватним пацієнтам отримати відшкодування за страховкою».

Організація також стверджує, що єдиний спосіб «повністю розкрити» потенціал ринку медичної канабісу Великобританії — «збільшити базу доказів щодо лікарських засобів на основі канабісу… щоб розширити доступ пацієнтів до [Національної служби охорони здоров’я]».

Деніел Прайор, керівник програм Інституту Адама Сміта, написав у передмові до звіту, що «розширення доступу пацієнтів» залишається «слоном у кімнаті» для медичного канабісу у Великобританії.

«Єдиний спосіб успішно досягти цього – це фінансований урядом національне випробування», – йдеться у звіті. «Формування стратегічного партнерства з відомими медичними установами Великобританії є важливим для включення ліків від канабісу в основну медичну екосистему».