Новини канабісу

Об’єднані Арабські Емірати пом’якшують покарання за наркотики

Світ
Починаючи з 2 січня, Об’єднані Арабські Емірати розпочинають реформу кримінальної юстиції, включаючи зменшення покарань для мандрівників, які прибувають із продуктами, що містять ТГК, і зменшення мінімальних покарань для тих, хто вперше вчинив злочини, пов’язані з наркотиками.

Об’єднані Арабські Емірати (ОАЕ) пом’якшують покарання для мандрівників, які прибувають в країну з продуктами, що містять ТГК, вибираючи замість цього конфіскацію продуктів харчування та напоїв у тих, хто вперше вчинив злочин, замість ув’язнення, повідомляє Associated Press . Реформи були опубліковані в неділю в офіційному віснику ОАЕ і набудуть чинності 2 січня.

Нові правила також зменшують мінімальне покарання для осіб, які вперше вчинили злочини, пов’язані з наркотиками, з двох років до трьох місяців, а також пропонують реабілітацію засуджених у слідчому ізоляторі окремо від інших ув’язнених. Новий закон також залишає рішення щодо депортації іноземців, спійманих на наркотиках, за суддею, а не автоматично.

У редакційній статті The National описав реформи як частину «найбільшої зміни в законодавстві ОАЕ в історії», яка була викликана 50-річчям заснування країни.

В області кримінального правосуддя реформи включають як мінімум шість місяців у в'язниці для осіб , які повторюють злочини в протягом трьох років і два роки мінімум для третього.

Ахмед Ібрагім Саіф, старший суддя Дубайського цивільного суду та колишній голова кримінальних судів Дубая, сказав The National, що зміни відображають пріоритетність реформ і відповідають принципам ОАЕ.

«...Порушникам дається другий шанс і вони позбавлені втрати успішного майбутнього та гідного життя в країні», – сказав він.

Термін ув’язнення за незаконний обіг наркотиків  мінімум п’ять років  залишається в силі.