Новини канабісу

ЄС підвищив максимальні дозволені рівні ТГК у коноплях

Закон
Європейський Союз змінив свою загальну сільськогосподарську політику, щоб відновити максимальні рівні ТГК для коноплі, вирощеної в ЄС, з 0,2% до 0,3% ТГК. Нова політика приводить рівень ТГК у відповідність до рівня США. Європейський парламент знизив рівень у жовтні 2020 року.

Європейська промислова асоціація коноплі (EIHA) повідомила, що зміна, яка набуває чинності 1 січня 2023 року, «визнає можливість для фермерів отримувати прямі платежі за сорти коноплі, зареєстровані в каталозі ЄС, які мають максимальний рівень ТГК 0,3%». і що «зміна тягне за собою потенційне збільшення кількості сортів коноплі, прийнятих за Каталогом ЄС».

«Нагадуємо, що цей рівень застосовується лише в тому випадку, якщо фермери хочуть отримувати прямі виплати, — зазначає EIHA, — це означає, що в Європі можна висаджувати коноплю з рівнем ТГК на полі понад 0,3%, якщо це дозволено національними правилами. (наприклад, 0,6 % в Італії; 1 % у Чеській Республіці)».

Даніель Крузе, президент EIHA, сказав, що він «боровся за цей момент більше десяти років», але додав, що поріг у 0,3% «все ще є низькою межею».

Лоренца Романезе, керуючий директор EIHA, сказала, що «невеликий крок відображає те, що законодавці ЄС ближче до повного визнання і визнання існування законного європейського конопляного сектору ».

«Однак, як я казала іншим разом, це не те», — сказала вона. «Нам потрібно продовжувати працювати разом, оскільки є ще інші сфери, де конопля заслуговує кращого регулювання, але ми на правильному шляху».

Минулого року вищий суд ЄС постановив, що CBD, отриманий з коноплі, не є наркотиком, оскільки «здається, що він не має жодного психотропного ефекту чи будь-якого шкідливого впливу на здоров’я людини». У звіті за 2017 рік Всесвітня організація охорони здоров’я описала КБР як «загалом добре переносимого з хорошим профілем безпеки» і заявила, що немає доказів «будь-яких проблем, пов’язаних зі здоров’ям, пов’язаних із використанням чистого КБР». Наступного року агентство рекомендувало скасувати прийом канабіноїдів.