Людина року
Спеціальний випуск з майбутнього про Україну, що врегулювала коноплі. Адвокаційна кампанія, покликана просвіщати й мотивувати народних обранців.
Що всередині?

60+ сторінок наукпопу і аналітики від експертів, реальних історій, вагомих думок і контроверсійних дискусій.

Маніфест від 100+ відомих українців в колонці головного редактора.
Наука і медицина українські вчені про новітні дослідження щодо конопель, українські й іноземні лікарі про світову практику лікування, пацієнти про біль і досвід.
Економіка і бізнес дослідження економічного потенціалу внутрішнього виробництва, інтерв'ю зі знаними експертами України й світу, досвід вирощування й продажу конопель і їх продуктів в світі.
Суспільство ключові персони легалізації і їх точки зору, історії пацієнтів, інтерв'ю з політиками і правозахисниками, світовий досвід врегулювання і адвокації.
Наука і медицина
Авторські матеріали від українських лікарів і вчених, переклад закордонних матеріалів, інфографіки й ілюстрації.
Лікування раку і канабіс
Лонгрід з аналітикою досліджень, протоколів лікування, коментарями знаних онкологів з Украни, Ізраїлю, Канади.
Епілептолог про канабіноїди дітям
Епілептолог, нейрофізіолог і дитячий невролог розповідають, як канабіс лікує дітей з важкими формами епілепсії. Плюс реальні історії українських пацієнтів.
Як канабіс допомагає літнім людям
Останніми роками вчені досліджують потенціал канабіноїдів у лікуванні хвороби Альцгеймера – результати є. Неабиякий потенціал вчені й лікарі вбачають у лікуванні хвороб кісток.
Канабідіол проти психічних розладів
ПТСР, депресії, залежність від опіатів – є вагомі дослідження, є лікарська практика. В США і Канаді коноплями реабілітують вояків.
Медичний канабіс зменшує симптоми розсіяного склерозу
Від цієї хвороби ніхто не застрахований, особливо молоді жінки: невідомо, що саме її може спровокувати, коли й чим лікувати та як з цим жити.
Марихуана, коноплі, канабіс – в чому різниця?
Так багато слів, а всі означають одне й те саме. Ну, майже.
Канабіноїди: гід активними сполуками канабісу ТГК, КБД, КБГ
В коноплях, як і в будь-яких інших рослинах, безліч біологічно активних речовин. Найважливіші для лікування – канабіноїди, і їх в канабісі сотні! Найкраще вивчені дві – канабідіол і тетрагідраканабінол. Вчені звертають все більше уваги на канабігерол.
Економіка і бізнес
Економічний потенціал внутрішнього виробництва, інтерв'ю зі знаними агро-тех і фарм експертами, світовий досвід.
The Team teachable
Чому бізнес має перестати боятися канабісу
LARQ style guide
An identity for Larq cosmetics. Case studies and a brandbook. May 2019.
Open this page on desktop >1200px to see animation
Previous Example / Next Example
Житниця Європи? КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Житниця Європи? КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
NEW COLLECTION
NEW COLLECTION
Житниця Європи?
КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Житниця Європи?
КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Житниця Європи?
КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Житниця Європи?
КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Житниця Європи?
КОНОПЛЯНИЦЯ ПЛАНЕТИ!
Суспільство
Ключові персони легалізації і їх точки зору, світовий досвід врегулювання і адвокації
Переваги канабіноїдів для жіночого здоров'я
А ви знали, що чоловічий та жіночий організми по-різному реагують на коноплі? У жіночих статевих органах знаходиться найвища концентрація ендоканабіноідних рецепторів (після мозку), що робить їх особливо вразливими до терапії на основі канабісу.
Швейцарський ринок канабісу: міфи та реальність
Протягом багатьох років статус канабісу у Швейцарії можна було назвати невизначеним, адже в законодавстві положення медичних конопель було неточним, теоретично можна вирощувати та продавати, але не вживати. Чи можна? А якщо концентрація ТГК менше за 1%? Нумо розбиремось.
Канабіноїди для котів і собак – дієво? законно?
Наукові дослідження канабісу починалися з тестування на тваринах, тож використання канабіноїдів сьогодні ветеринарами було б, щонайменше, логічним.

Канабіс в медицині: історія, перспективи, виклики
Про лікувальні властивості конопель людству відомо дуже давно, то чому ж сьогодні так багато складностей з їх врегулюванням?
Медичний канабіс зменшує симптоми розсіяного склерозу
Від цієї хвороби ніхто не застрахований, особливо молоді жінки: невідомо, що саме її може спровокувати, коли й чим лікувати та як з цим жити.
Марихуана, коноплі, канабіс – в чому різниця?
Так багато слів, а всі означають одне й те саме. Ну, майже.
Happy історія
We can do a facinating scribing for your business. Design thinking has not yet been fully embraced by business leaders as a means to navigate the constant rate of change in today's climate.
Як він став героєм?
Hight Quality
We are the leading firm by delivering quality and value to our clients. All our professionals have more than 5 years of legal experiences. We like what we do.
Good Support
Our managers are always ready to answer your questions. You can call us at the weekends and at night. Also you can visit our office for personal consultation.
Individual Approach
Our company works according to the principle of individual approach to every client. This method lets us to get success in problems of all levels.